ssk okmeydanı randevu alma BURADAN KOLAYCA AL

ssk okmeydanı hastanesine internetten randevu alma

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine internetten randevu alma sayfası bağlantısını aşağıda paylaşıyoruz. yalnız Okmeydanı SSK Hastanesi Polikliniklerinden birine (Dahiliye Üroloji Nefroloji Kardiyoloji cerrahi Kadın doğum, çocuk kliniği,KBB Kulak Burun Boğaz plastik cerrahi ortopedi ortapedi Rontgen ultrason yeni doğan anne çocuk psikoloji psikiyatri psikolog Hematoloji Fizik Tedavi rehabilitasyon mikrobiyoloji servisi Kemoterapi,Göz Diş kliniği,Ağrı polikliniği,) randevu almadan önce aşağıda SSK Okmeydanı hastanesine internetten randevu alma sayfasındaki uyarıyı yani bilgilendirmeyi okuyunssk+okmeydanı+randevu+alma
SSK OKMEYDANI HASTANESİNE İNTERNETTEN RANDEVU ALMA
SSK OKMEYDANI RANDEVU ALMADAN ÖNCE OKUYUN
Hastalarımızın Dikkatine! (Çok Önemli) Randevu alınan saatten en fazla 60 dk. önce hasta muayene sıra numarası alınabilecektir. Belirtilen süreden önce hasta kabule başvuran hastaların işlemleri yapılamayacaktır. Randevu saatiniz geçtiği takdirde, muayeneniz, diğer randevulu hastalarımızın muayeneleri tamamlandıktan sonra gerçekleştirilecektir. Bu uygulamaya, siz değerli hastalarımızın değerli zamanlarını ve muayene haklarını korumak ve gözetmek amacıyla geçilmiştir. Randevu sistemimiz 07.30 ile 23.59 arası hizmet vermektedir.
  SSK OKMEYDANI KONTROL HASTALARININ DİKKATİNE!
Kontrol hastaları(tahlil-tetkik sonucu gösteren ve 10 gün içerisinde aynı bölüme muayene olmak isteyen hastalar) her gün 14:00-15:00 saatleri arasında internetten randevu alarak kontrol muayenelerini yaptırabilirler. Bu saatler dışında kontrol hastalarının muayeneleri yapılamayacaktır. Kağıthane Semt Polikliniğimiz Kapatılmıştır Hastanemize bağlı Kağıthane Semt Polikliniği'miz deprem güçlendirme çalışmaları nedeniyle geçici bir süre hizmet veremiyecektir. Sağlıklı Günler Dileklerimizle.
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği

SSK OKMEYDANI HASTANESİNE İNTERNETTEN RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Son içeriklerimiz:

1 | 2 | 3 © 2011 - 2015