Afyon Fuar Hastanesi Randevu alma
Afyon Fuar Hastanesi Randevu alma

Özel Afyonkarahisar Fuar Hastanesine internetten randevu alabilir randevu kontrolu yapabilir veya Afyon Fuar Hastanesine verdiğiniz Kan idrar gibi laboratuvar Tahlil Sonuçlarını öğrenebilirsiniz.


Özel Afyon Fuar Hastanesi ulaşım iletişim

Tel : +90 272 223 44 44
Fax : +90 272 223 41 35
Adres : Özel Fuar Hastanesi Fuar Alanı / Afyonkarahisar
E-mail : info@fuarhastanesi.com
Web : www.fuarhastanesi.com
Afyon Fuar Hastanesi internetten randevu alma sayfası: randevu için tıkla

Afyon Fuar Hastanesi Tahlil sonuçları öğrenme sayfası: tıklayın


AFYON FUAR HASTANESİ DOKTORLARI

Uzm.Dr. Şükrü YÜCEL / YÖNETİM KURULU BAŞKANI


Tokuşlar doğumlu, DEÜ mezunu, Yönetim kurulu başkanı ve hastane ortaklarındandır. Kuruluşundan bu yana hastanemizde hizmet vermektedir.Uzm.Dr. Ali Ertan ERCAN / BAŞHEKİM


Ankara doğumlu, G.Ü. mezunu, 15 yıldır uzmanlık yapmakta ve Kuruluşundan bu yana hastanemizde hizmet vermektedir


Op.Dr. Nizamettin KAZAN / BEYİN CERRAHİ


Samsun 19 Mayıs Üniversitesi mezunu, 14 yıllık uzmanlık yapmakta ve kuruluşundan bu yana hastanemizde hizmet vermektedir.


Uzm.Dr. Ali Rıza BAHADIR / İNTANİYE UZMANI


AÜ 1993 mezunu. İl Sağlık Müdürlüğü gibi çeşitli tıbbi ve idari görevlerden sonra 2005 yılında emekli olup hastanemizde göreve başladı. Hastanemizde başhekim yardımcısıdır.


Op. Dr. Levent KÜÇÜKÇANKAYA / ORTOPEDİ UZMANI


Hacettepe Üniversitesi İngilizce tıp fakültesi mezunu. Tepecik Eğitim Hastanesi'nde ortopedi ve travmatoloji ihtisasını yaptı. 6 yıldır hastanemizde görev yapmakta.


Op. Dr. Hasan ŞAHİNER / KADIN DOĞUM UZMANI


2004 de Süleyman Demirel Üniversitesi'nde kadın doğum ihtisası aldı. 2005 yılında hastanemizde görev aldı.


Op. Dr. Zübeyde AYDIN BAŞEKİM / GÖZ HSTALIKLARI UZMANI


1972 istanbul doğumludur. Cerrahpaşa tıp fakültesinden mezun olmuştur. 2000 yılında şişli etfal hastanesinde uzmanlığını almıştır. Evli ve 1 çocuk annesidir. 5 yıldır hastanemizde görev yapmaktadır.


Op. Dr. Uğur GÖKSU / ÜROLOJİ UZMANI


Pamukkale Üniversitesi Üroloji ana bilim dalından 2003 yılında uzmanlık aldı.Şu anda hastanemizde üroloji uzmanı olarak hizmet vermektedir.


Uzm. Dr. Ali Seydi ÖZGÜL / KARDİYOLOJİ UZMANI


Başkent Ü.'nde ihtisas yaptı. Türk Kardiyoloji Derneği aktif üyesidir.çok sayıda koroner anjiografi,balon,stend işlemi,acil kalp krizine müdahale işlemi,kalbe kalıcı ve geçici kalp pili takılması işlemlerini gerçekleştirdi.


Uzm. Dr. Elvan BAHÇELİ / PEDIATRI UZMANI


1995 yılında Atatürk üniversitesi 'nden mezun oldu. 2007 yılında AKÜ'de pediatri uzmanı olarak mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesidir. 1 yıldır hastanemizde görev yapmaktadır.


Op. Dr. Fadime Pınar ATEŞ / KADIN DOĞUM UZMANI


Karaman doğumlu Ege üniversitesi mezunu, iki yıldır hastanemizde görev yapmaktadır.


Uzm. Dr. Figen Ö. YARDIMCI / DAHİLİYE UZMANI


A.Ü mezunudur. A.Menderes Ü. KBB anabilimdalında 1 yıl çalıştıktan sonra AKÜ iç hastalıkları bilim dalından 2006 yılında mezun oldu.


Op. Dr. H. Özkan IŞIK / GENEL CERRAHİ UZMANI


Eşme doğumlu, Dokuz Eylül üniversitesi mezunudur.


Op. Dr. Mehmet BULUT / GENEL CERRAHİ UZMANI


E.Ü.mezunu, bir kamu hastanesinde başhekimlik görevinden sonra 2005 ten bu yana hastanemizde hizmet veriyor. Laporoskopik Cerrahi, Endoskopi Kolonoskopi özel ilgi alanı.


Uzm. Dr. Mehmet SOYSAL / PSİKİYATRİ UZMANI


Hacettepe Üniversitesi ve Atatürk üniversitesinde tamamladı. bir kamu hastanesinde psikiyatri uzmanı olarak 33 yıl görev aldıktan sonra hastanemizde çalışmaya başlamıştır.


Op. Dr. Mustafa ŞAHİN / DAHİLİYE UZMANI


Cerrahpaşa tıp fakültesinden mezun, Ankara eğitim ve araştırma hastanesi iç hastalıkları kliniğinde asistanlık yaptı. 2001 yılında uzmanlık aldı. 3 yıldır hastanemizde görev yapmaktadır.


Op. Dr. Neşet YILDIRIM / KADIN DOĞUM UZMANI


2008'de Yüzüncü Yıl Üniversitesi kadın hastalıkları ve doğum ana bilim dalını bitirdi.Bir yıldır hastanemizde çalısmakta.


Uzm. Dr. Sabiha UĞUR / RADYOLOJİ UZMANI


Afyonkarahisar doğumlu, Ankara Üniversitesi mezunu.


Op. Dr. Şahin ULU / K.B.B.UZMANI


Gazi Üniversitesi mezunu Ankara Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesinde asistanlığını tamamlayıp muhtelif kamu hastanelerinde görev aldı. 4 yıldır hastanemizde görev yapmaktadır.


Op. Dr. Ö. Sait ATALAY / KVC UZMANI


Uludağ üniversitesi tıp fakültesi siyami ersek KVC merkezinde istisasını tamamlamıştır. Bursa yüksek ihtisas , klevelant klinik,ohio Amerika ve Afyon Devlet hastanesinde görev yapmıştır.


Dr. Burhan Çağlar BAŞHEKİM / DİŞ HEKİMİ

Ankara gazi üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun oldu. Evli ve 1 çocuk babasıdır. 5 yıldır hastanemizde görev yapmaktadır.
Son içeriklerimiz:

3 © 2011 - 2020