Randevu Alma Tahlil Sonucu 85.11.7.201 MHRS |SSK Randevu alma Alo 182 randevu al Sayfa listesi şişli etfal osmaniye SSK Okmeydanı SSK K.T.Ü Tıp Farabi Tahlil Sonuçlarını Nasıl Öğrenebilirim
"Okmeydanı ssk randevu alma BURADAN" sayfası
HastaneRandevuAlma.Blogspot' da Arayın

Okmeydanı ssk randevu alma BURADAN

13 Mayıs 2012 Pazar
2014 yılı itibarı ile zorunlu olan risk analizi iş güvenliği işyeri hekimliği gibi hizmetleri veren ortak sağlık güvenlik birimi firması olarak istanbul ve çevre illerdeki işverenlere tavsiyemiz Pendik Kurtköy'de bulunan Emsey Hastanesi iştiraki ile hizmet veren Emsey Mobil OSGB dir.

Okmeydanı ssk randevu alma

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine internetten randevu alma sayfası bağlantısını aşağıda paylaşıyoruz. pkmeydanı ssk hastanesine tahlil verdiniz ve sonucunu internetten öğrenmek istiyorsanız "okmeydanı ssk tahlil sonucu öğrenme" sayfamızdan bilgilere ve linke ulaşabilirsiniz. yalnız Okmeydanı SSK Hastanesi Polikliniklerinden birine (Dahiliye Üroloji Nefroloji Kardiyoloji cerrahi Kadın doğum, çocuk kliniği,KBB Kulak Burun Boğaz plastik cerrahi ortopedi ortapedi Rontgen ultrason yeni doğan anne çocuk psikoloji psikiyatri psikolog Hematoloji Fizik Tedavi rehabilitasyon mikrobiyoloji servisi Kemoterapi,Göz Diş kliniği,Ağrı polikliniği,) randevu almadan önce aşağıda Okmeydanı SSK hastanesine internetten randevu alma sayfasındaki uyarıyı yani bilgilendirmeyi okuyun. okmeydanı ssk randevu almaokmeydanı+ssk+randevu+alma
OKMEYDANI SSK RANDEVU ALMA
SSK OKMEYDANI RANDEVU ALMADAN ÖNCE OKUYUN
Hastalarımızın Dikkatine! (Çok Önemli) Randevu alınan saatten en fazla 60 dk. önce hasta muayene sıra numarası alınabilecektir. Belirtilen süreden önce hasta kabule başvuran hastaların işlemleri yapılamayacaktır. Randevu saatiniz geçtiği takdirde, muayeneniz, diğer randevulu hastalarımızın muayeneleri tamamlandıktan sonra gerçekleştirilecektir. Bu uygulamaya, siz değerli hastalarımızın değerli zamanlarını ve muayene haklarını korumak ve gözetmek amacıyla geçilmiştir. Randevu sistemimiz 07.30 ile 23.59 arası hizmet vermektedir.
  SSK OKMEYDANI KONTROL HASTALARININ DİKKATİNE!
Kontrol hastaları(tahlil-tetkik sonucu gösteren ve 10 gün içerisinde aynı bölüme muayene olmak isteyen hastalar) her gün 14:00-15:00 saatleri arasında internetten randevu alarak kontrol muayenelerini yaptırabilirler. Bu saatler dışında kontrol hastalarının muayeneleri yapılamayacaktır.
okmeydanı+ssk+randevu+al
OKMEYDANI SSK RANDEVU ALMA
Kağıthane Semt Polikliniğimiz Kapatılmıştır Hastanemize bağlı Kağıthane Semt Polikliniği'miz deprem güçlendirme çalışmaları nedeniyle geçici bir süre hizmet veremiyecektir. Sağlıklı Günler Dileklerimizle.
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği

SSK OKMEYDANI HASTANESİNE İNTERNETTEN RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYIN

0 yorum:

Yorum Gönder

HastaneRandevuAlma.Blogspot'u Kullandığınız için teşekkür ederim.
Geçmiş Olsun Allah Şifa versin.